Błażej Parda drugi na liście PSL-KP

31.08.2019   Autor: Artur Maras
---71
Błażej Parda wystartuje z drugiej pozycji na wspólnej liście PSL-Koalicja Polska. Jak przekonywał w trakcie konferencji poseł Kukiz 15 – otrzymał wcześniej sporo propozycji z różnych ugrupowań ale to z PSL-em jest Kukizowcom najbardziej po drodze. 
 
- Paweł Kukiz w 2015 roku mówił i ja zresztą też, że będziemy współpracować z każdym kto będzie chciał zmienić ten system. Gdybyśmy chcieli i zależało nam na stołkach to rzeczywiście najłatwiej byłoby nam wejść w koalicję do Prawa i Sprawiedliwości, PSL-owi do Platformy Obywatelskiej i zapewne większość z nas dostałaby się do Sejmu. To jest trudniejsza drog­a ale myślę, że słuszna bo za nią kryje się jeszcze idea, za nią kryją się pomysły, które chcemy zrealizować w następnej kadencji - oznajmia Błażej Parda, poseł na Sejm RP, Kukiz'15
https://youtu.be/zT3WHmg_D0o

A mowa m.in. o projekcie ustawy antykorupcyjnej, podwyższającej kwotę wolną od podatku, dotyczącej ordynacji wyborczej, nieopodatkowywania emerytury czy powszechnego wybory Prokuratora Generalnego. Mariaż PSL-u i ruchu Kukiz'15, tłumaczony jest przez jego przedstawicieli „wspólnotą wartości, ideałów i chęci walki o nie”. Jak podkreślał pilski poseł Błażej Parda, otrzymał wcześniej sporo propozycji z różnych ugrupowań politycznych w tym m.in. start z pierwszego miejsca w Szczecinie ale odrzucił te opcje, aby ponownie sprawdzić się startując z okręgu pilskiego. Pełna lista kandydatów PSL Koalicja Polska w okręgu pilskim ma zostać zaprezentowana jutro.
Przeczytaj więcej o: błażej parda, PSL, lista wyborcza, poseł na Sejm,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group