Pozdrawiają kierowców i przechodniów życząc im miłego dnia

22.08.2019   Autor: Angelika Zalewska
873---
Czterech chłopców z Piły wpadło na pomysł, aby uszczęśliwiać innych ludzi. Witają kierowców i przechodniów transparentem z życzeniami "Miłego dnia". Skąd wzięli pomysł oraz gdzie można ich spotkać?
 
Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z chłopców chciał sprawiać radość innym ludziom, jednak nie do końca wiedział jak się za to zabrać. W trakcie spaceru drugi z nich pomachał do kierowcy ciężarówki, a ten odwdzięczył się tym samym – to był kluczowy moment, ponieważ wiedzieli już w jaki sposób zrealizują swoje marzenie.
 
Zebrali czteroosobową grupę i samodzielnie stworzyli baner z napisem „Miłego dnia” oraz wydrukowali małe karteczki z takim samym tekstem, a te dają przechodniom i rowerzystom. 


 
Zapytani o to jak długo stoją i machają odpowiedzieli, że od rana do wieczora, jedynie z przerwą na obiad. Chłopcy są bardzo zmotywowani, ponieważ spotykają się z samymi dobrymi opiniami, ludzie ich chwalą i doceniają. Osoby, które ich mijają chętnie zatrzymują się, rozmawiają i co najważniejsze – uśmiechają się. Kierowcy natomiast trąbią do nich i także machają na powitanie. 
 
Chłopcy postanowili pójść do drukarni i zamówić baner, aby móc postawić go na górce tej od której wszystko się zaczęło. Jak sami jednak twierdzą – ten który stworzyli samodzielnie i tak na pewno będzie posiadał większy urok, ponieważ włożyli w niego swoje serce. 
 
Chłopców można zobaczyć tuż przy moście na alei Wyzwolenia i przy wieżowcach przy ul. Królowej Jadwigi. To tam po raz pierwszy stanęli i machali do kierowców. W planach mają odwiedzenie w ciągu najbliższych dni innych miejsc w Pile. Planują pojawić się na Zamościu i na osiedlu Górnym w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group