Mecz o honor. Polonia Piła - Wanda Kraków

02.08.2019   Autor: Redakcja
273---38
W niedzielnym spotkaniu Euro Finannce Polonia Piła ze Speedway Wandą Kraków dojdzie do zapowiadanego wcześniej debiutu. Po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych w Polsce wystąpi kobieta. 19-letnia Sindy Weber została zestawiona z Tomasem H. Jonassonem.

Porażka w ostatnim meczu wyjazdowym ze Stainer Unią Kolejarz Rawicz spowodowała, że w niedzielę 4 sierpnia po raz ostatni w tym sezonie 2. Ligi Żużlowej rykną motocykle na owalu przy ul. Bydgoskiej. Pojedynek z outsaiderem rozgrywek Speedway Wanda Kraków (wszystkie mecze przegrane) jest okazją do honorowego pożegnania się z kibicami oraz eksperymentami w składzie. Pilscy działacze postanowili zaawizować debiutującą Sindy Weber, wstawić do składu dawno nie widzianego na ligowych torach Patryka Fajfera i umożliwić kibicom wstęp na stadion bez biletu, a jedynie po wykupieniu programu zawodów w cenie 10 zł. Jedyną niewiadomą w składzie polonistów jest rider pod numerem 13. To miejsce wciąż pozostaje wolne. 
Wanda Kraków przyjeżdża do Piły składem, którym obecnie dysponuje, a że dysponuje kiepskim to widać w każdym z ligowych meczów w tym sezonie. Żużlowcy znad Wisły przegrywają mecz za meczem różnicą kilkudziesięciu punktów. Przed przyjazdem do Piły spotkają się w piątek w Opolu z tamtejszym Kolejarzem i spodziewać się należy dwóch pewnych punktów dla gospodarzy. A jak będzie w Pile? Początek spotkania w niedzielę o godz. 17.00.

Awizowane składy:

Speedway Wanda Kraków
1. Tero Aarnio
2. Krystian Stefanów
3. Dominik Kossakowski
4. Dawid Kołodziej
5. Stanisław Burza
6. Łukasz Szczęsny
7. Mateusz Pacek

Euro Finannce Polonia Piła
9. Max Dilger
10. Patryk Fajfer
11. Tomas H. Jonasson
12. Sindy Weber
13.
14. Piotr Gryszpiński
15. Nikodem Bartoch

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group