W Wałczu trwają Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie

04.07.2019   Autor: Michał Kępiński
W Wałczu rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie. Biało-czerwoni są w gronie faworytów. Rywalizacja o medale potrwa do soboty.

- Przyjechało 21 państw, są to państwa w konkurencji chłopców i dziewcząt do 16 lat w hokeju 5-cio osobowym. Ponownie dostaliśmy organizację tych zawodów ze względu na doskonałą organizację poprzednich zawodów. To się zaczyna od godziny 9.30, kończy się późno, bo nawet koło 20. Cały harmonogram jest dostępny na naszej stronie internetowej - zachęca Zdzisław Ryder, dyrektor COS OPO Wałcz. 

To pierwsze łączone Mistrzostwa Europy w tej kategorii wiekowej w formacie hokeja pięciosobowego. W turnieju występuje 10 męskich i 11 żeńskich ekip. W czwartek zaplanowano pojedynki fazy grupowej, a w piątek i sobotę zostaną rozegrane mecze, które zdecydują o tym, kto stanie na podium mistrzostw. Biało-czerwone zagrały już z Rosją i Szwajcarią, młodzi Polacy rozgrywki grupowe zainaugurowali meczem z Walią.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, a dodatkowo organizatorzy zapewniają specjalną komunikację autobusową, która umożliwia dotarcie na obiekty Centralnego Ośrodka Sportu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group