Pilski klub Toastmasters obchodzi 4 urodziny

26.06.2019   Autor: Czytelnik asta24
Klub Toastmasters Piła 26.06 obchodzi swoje 4-te urodziny i serdecznie zaprasza Was do świętowania wraz z nimi. Toastmasters to organizacja, która zrzesza wszystkich tych, którzy chcą poprawić… swoje całe życie.

- Nauczycie się tu przemawiać przed publicznością, co daje dużo siły, pewności siebie, rozwija pod każdym względem. Każdy z nas zaczynał od podstaw, więc jeśli dopiero zaczynacie- to dobre miejsce dla Was.. Każdy w klubie jest na różnym etapie- więc na jakimkolwiek Wy jesteście, jesteście na odpowiednim etapie, by chociaż spróbować. Do odważnych świat należy!

Na początek zapraszamy na zapoznanie się z klubem i jego strukturą w tej uroczystej atmosferze. O wszystkich szczegółach z przyjemnością opowiemy Wam na miejscu.

Przyprowadźcie ze sobą partnera, dzieci, znajomych, wszystkich, w których towarzystwie dobrze się czujecie. To jest cel wszystkiego, poczuć się dobrze w miejscu, w którym się znajdziecie. 26.06 na 19:00 przyjdźcie i poczujcie się wspaniale w Invest Parku przy ul. H. Dąbrowskiego 8, wejście od strony Wyspy
- czytamy w zaproszeniu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group