Salon Kulturalny już w poniedziałek

09.06.2019   Autor: Artur Maras
---495

Anna Dereszowska będzie gościem Salonu Kulturalnego TV ASTA. Znana i lubiana aktorka teatralna i filmowa przyjedzie do Piły promować film „Pech to nie grzech”. Projekcja filmu oraz spotkanie z nią już w poniedziałek w Regionalnym Centrum Kultury.

-Ostatni salon przed wakacjami, drugi w tym roku. Tym razem odwiedzi nas Anna Dereszowska aktorka filmowa i teatralna a oczywiście rozmowę z nią poprowadzi Kinga Burzyńska, dziennikarka TVN. Rozpoczynamy salon dokładnie 10 czerwca o godzinie 18:00 projekcją filmu „Pech to nie grzech” a po filmie około godz. 19:45 spotkanie z aktorką -mówi Patrycja Jankowska, TV ASTA

„Pech to nie grzech” to polska komedia romantyczna opowiadająca o życiu Natalii (w tej roli Maria Dębska). Natalia to odnosząca sukcesy bizneswoman. Jak sama twierdzi z powodu pecha - nie ma szczęścia w miłości. Wszystko zmienia się jednak, gdy kobieta staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Anna Dereszowska grająca w filmie Elwirę opowie o kulisach powstawania filmu. Emisja filmu już w poniedziałek o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Kultury. Bilety do kupienia w kasie RCK.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group