Edyta Górniak odwołała koncert w Czarnkowie

09.06.2019   Autor: Redakcja
249---106
Edyta Górniak odwołała koncert w Czarnkowie. Artystka miała być gwiazdą wieczoru podczas trwających w weekend Dni Ziemi Czarnkowskiej. O odwołanym koncercie poinformowała fanów na godzinę przed planowanym występem: 

- Szanowni Państwo, ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany.  Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego(!) z wymogów regulaminu BHP. Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce. Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy Wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo. Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość - czytamy na fb Edyty Górniak.
Do oświadczenia odnieśli się organizatorzy:

- Uzyskaliśmy jako organizatorzy imprezy masowej wszystkie wymagane prawem zgody i pozwolenia. Od 20 lat organizuję imprezy plenerowe w parku Staszica w Czarnkowie. Z największymi gwiazdami polskiej estrady. Zawsze było pięknie i bezpiecznie. Przepraszam wszystkich gości dzisiejszego koncertu - napisał Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie

Amfiteatr w Czarnkowie gościł już takie gwiazdy, jak Kult, T. Love, Dżem czy Poparzeni Kawą. Dni Ziemi Czarnkowskiej to jeden z największych festiwali w regionie. Każdego roku zjeżdżają tu największe gwiazdy. Oprócz Edyty Górniak na scenie czarnkowskiego amfiteatru ma wystąpić Sarsa. Jej występ ma się odbyć w niedzielę o godz. 21.

fot. fb.pl/Edyta Górniak

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group