Odbyły się wybory prezesa ZNP w Pile

26.05.2019   Autor: Redakcja
---
Zakończyła się pięcioletnia kadencja oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pile. W tajnym głosowaniu wybrano także nowe władze. Ponownie szefem oddziału ZNP została Ewa Czopek. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze było również okazją do podsumowania.
 
Była ona trudna, wymagająca, ale też dająca mnóstwo satysfakcji dlatego, że dużo rzeczy nam się udało zrobić. Zmobilizowaliśmy środowisko pilskich nauczycieli zarówno we wszystkich akcjach typu zbieranie podpisów, protesty, ale też wyjazdy na manifestacje - mówi Ewa Czopek, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pile.
 
Podczas spotkania najwięcej czasu poświęcono zawieszonemu strajkowi. Jego przebieg na terenie oddziału oceniono jako udany, podkreślono wysoki odsetek protestujących nauczycieli. Stwierdzono, że bardzo istotne było poparcie i zaangażowanie pracowników administracji i obsługi, a także sposób współpracy w okresie strajku z dyrektorami placówek. Po podsumowaniu przyszedł czas na wybór prezesa na kolejną kadencję. W wyniku tajnego głosowania została nim ponownie Ewa Czopek.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group