Asta Video Fest

Zrezygnował ze startu, ale wspiera Koalicję Obywatelską

16.05.2019   Autor: Artur Maras
328---223
Adam Szejnfeld – europoseł niewidziany publicznie od momentu rezygnacji ze startu w tegorocznych wyborach do europarlamentu pojawił się wczoraj w Pile. Choć o powodach rezygnacji z kandydowania do Parlamentu Europejskiego polityk mówić nie chciał to spotkał się m.in. z seniorami z Nadnoteckiego UTW.

- Nie chciałbym i to już zapowiadałem wcześniej niejednokrotnie państwu, tego komentować przed wyborami i chciałbym żeby tak zostało. Wspieram Koalicję Europejską. Nie tylko trzymam kciuki ale i czynnie wspieram. Chcę aby ona osiągnęła jak najlepszy wynik, wręcz sukces i mam nadzieję, że za dwa tygodnie tak się stanie - zapewnia Adam Szejnfeld, europoseł.

Poseł ziemi pilskiej miał być "jedynką" Koalicji Obywatelskiej w Wielkopolsce. Ostatecznie dostał dziesiąte, czyli ostatnie miejsce. Po jego rezygnacji "dziesiątka" przypadła posłowi Jakubowi Rutnickiemu.
Choć Adam Szejnfeld powodów rezygnacji komentować nie chce, to jak dodaje był jednym z najbardziej aktywnych Europosłów, mając 1040 wystąpień oraz inicjatyw parlamentarnych. Tym samym zajął on 1 miejsce w pytaniach parlamentarnych oraz w wystąpieniach dotyczących debat i głosowań w Parlamencie Europejskim, a także 2. w liczbie rezolucji.

Spotkanie z pilskimi seniorami z Nadnoteckiego UTW oraz młodzieżą dotyczyło 15-lecia Polski w UE oraz 20-lecia w NATO.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group