Pilskie agrotargi już dziś!

27.04.2019   Autor: Artur Maras
---

Tysiące kwiatów, drzew i krzewów. Atrakcje dla dzieci i wesoła muzyka w tle – tak zapowiada się 7 Krajowa Wystawa Miasto i Ogród. Rozpocznie się ona w Parku na Wyspie już dziś.

- Dosyć późno w tym roku więc mam nadzieję, że pogoda nam również pomoże. Ta edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Będziemy wspólnie odkrywać szereg regionalnych smaków. „Piła na weekend” to propozycja dla mieszkańców, którzy chcieliby mając niewiele czasu poznać region. W tej edycji z nami Chodzież, Złotów i Kaczory, będą zapraszać na szlaki turystyczne, na poznanie ich historii - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Zanim jednak wyruszymy odwiedzać pobliskie miejscowości warto najpierw zapoznać się z ofertą agrotargów na pilskiej Wyspie. A na nich oprócz możliwości zakupienia rozmaitych roślin i kwiatów u wielu wystawców pomyślano także o rozrywce.

Odwiedzającym wystawę przygrywać będą ludowe zespoły z okolicy. Można będzie także posmakować wielu regionalnych specjałów. Dzieci za to na pewno zainteresuje żywa zagroda z alpakami i przygotowane dla nich warsztaty.

Imprezę poprowadzi Dominik Strzelec, który opowie o aranżowaniu ogrodów, działek i balkonów. Największe tego typu wydarzenie w regionie rozpocznie się w sobotę 27 kwietnia w Parku na Wyspie o godz. 11:30.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group