Wystawa Miasto Ogród już w ten weekend

25.04.2019   Autor: Redakcja
---

Piła po raz kolejny stanie się miastem przepełnionym setkami gatunków kwiatów. Wszystko za sprawą wystawy Miasto-Ogród organizowanej w najbliższy weekend w parku przy Wyspie. W tym czasie każdy miłośnik ogrodnictwa z pewnością znajdzie coś dla siebie. 27 i 28 kwietnia na terenach Parku przy Wyspie odbędzie się już 7 Krajowa Wystawa Miasto-Ogród, która jest największą tego typu imprezą w naszym regionie.

- Ta edycja wyjątkowo ciekawie się zapowiada. Po raz kolejny firma KRÓLIK a więc krajowy, znany producent tulipanów będzie z nami, z bogatą ofertą ogrodniczą. Ponadto będziemy promować polską żywność marki „POLSKA SMAKUJE” odkrywając szereg regionalnych smaków. Strefa PIŁA NA WEEKEND to propozycja dla mieszkańców, którzy mając niewiele czasu chcieliby poznać region i ciekawie spędzić wolny czas. Będzie też m.in. rękodzieło oraz zagroda zwierząt z alpakami  - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Miasta Piły

Wystawcy z całego kraju zaprezentują najpiękniejsze kwiaty oraz pokażą w jaki sposób zadbać o nasze ogrody i balkony. Oprócz tego odbędą się warsztaty florystyczne, atrakcje dla dzieci czy degustacja regionalnych smaków pn. „Polska smakuje". Organizatorzy zadbali również o oprawę muzyczną. Wyjątkowym gościem będzie Dominik Strzelec, prezenter telewizyjny znany z programów o tematyce ogrodniczej.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group