Polonia Piła wraca na tor przy Bydgoskiej

15.03.2019   Autor: Jakub Sierakowski
---

Polonia Piła wraca na tor. Przed żużlowcami intensywne cztery dni. Oprócz pilskich zawodników, kibice na torze zobaczą także młodzieżową reprezentację Danii.

- Plan jest następujący: jutro pierwszy trening drużyny od godziny 15. Powinni się pojawić wszyscy zawodnicy, za wyjątkiem Maksa Dilgera, który powinien przyjechać w piątek oraz Thomasa Jonassona i Andreasa Lyagera, którzy są na zgrupowaniach reprezentacji Szwecji i Danii. W piątek planowany jest turniej indywidualny w wykonaniu naszych zawodników – jest ich tylu, że mogą się zmierzyć sami ze sobą - mówi Remigiusz Kaja, wiceprezes Euro Finance Polonii Piła.

Turniej rozpocznie się o 15.30. W sobotę na treningi do Piły przyjedzie młodzieżowa reprezentacja Danii, z selekcjonerem Hansem Nielsenem. Duńczycy pokażą się na torze po godzinie 14. Zwieńczeniem weekendu będzie trójmecz z podopiecznymi legendy Polonii: dwie drużyny stworzą właśnie Skandynawowie, a jedną pilscy zawodnicy.

Najprawdopodobniej 22 marca na torze w Pile odbędzie się kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem pilan będzie Wybrzeże Gdańsk.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group