Sala Ślubów w Pile przeniesiona

09.03.2019   Autor: Artur Maras
---

Nowa Sala Ślubów w Pile. Małżeństwa będą zawierane nie w budynku Urzędu Miasta, a w Sali Kameralnej Regionalnego Centrum Kultury. Od teraz ma być ładniej, przestrzenniej, a przede wszystkim bardziej komfortowo.

-Zmianę Sali Ślubów uważam za dużą zmianę. Natomiast uważam, że na lepsze. Otrzymaliśmy do dyspozycji piękną wyremontowaną salę, która będzie pełnić funkcję reprezentacyjną, zapewni nam te warunki godne do zawierania związków małżeńskich - tłumaczy Krystyna Podkowa, kierownik USC w Pile

Ma to być pewien powrót do tradycji bowiem w latach '80 przez krótki czas udzielano już w tym miejscu ślubów. Sala Kameralna nie zmienia zarazem swojego przeznaczenia i nadal ma być wykorzystywana także na różnego rodzaje spotkania autorskie czy zajęcia organizowane przez RCK. W poprzednim roku w USC udzielono 360 ślubów. Przenosiny Sali Ślubów usprawnią organizacje samej ceremonii oraz umożliwią gościom weselnym swobodne przemieszczanie się. W dotychczasowym miejscu przy kilku ślubach pod rząd panował bowiem ścisk. Dawna Sala Ślubów zostanie wykorzystana na potrzeby Urzędu Miasta. W nim także pozostają Biura Stanu Cywilnego w których załatwiane są formalności związane z zawarciem małżeństwa.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group