Premiery oraz oscarowy Green Book w kinie Helios

27.02.2019|Autor: Redakcja

Wiosna już czeka za rogiem, ale warto w najbliższym tygodniu odwiedzić kino Helios. A w repertuarze nowości.  W najbliższy piątek dwie premiery filmowe: ,„Kiedy się pojawiłeś” oraz ”Corgi, psiak Królowej”. W czwartek przedpremierowo ukaże się również „Kapitan Marvel”. Z pewnością większą rzeszę odbiorców zyska film „Green Book”, który został okrzyknięty filmem roku.

Wzruszająca komedia romantyczna „Kiedy się pojawiłeś” opowiada o Calvinie (Asa Butterfield), który zmaga się ze skłonnością do hipochondrii. Będzie jednak musiał przezwyciężyć swoje lęki, gdy spotka nieuleczalnie chorą Skye (Maisie Williams – Arya Stark z „Gry o Tron”). Dziewczyna ma plany, które chce zrealizować przed śmiercią i przekonuje Calvina, by jej w tym pomógł. Przyjaźń z ekscentryczną nastolatką zmieni chłopaka już na zawsze.

Animacja dla dzieci „Corgi, psiak królowej”  wzrusza i bawi. Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Projekty specjalne w Kinie Helios to ciekawa gratka dla kinomanów. I tak w ramach Kina Konesera „Bohemian Rhapsody” ze świeżo upieczonym zdobywcą Oscara w roli głównej -Ramim Malekiem. Kultura Dostępna będzie w tym tygodniu pod znakiem filmu „7 uczuć”, a w weekend Helios dla dzieci, czyli „Disney Junior w kinie 4”.

W Heliosie nadal będzie można wybrać się na filmy: „Alita: Battle Angel”, „Green Bok”, „Jak wytresować smoka 3”, „Kobiety mafii 2”, „”Lego Przygoda 2”, „Mia i biały lew”, „O psie który wrócił do domu” oraz  „Planeta singli 3”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Przeczytaj więcej o: corgi, Green book w kiniel Helios, kiedy się pojawiłeś w kinie Helios, marzec w kinie Helios, psiak królowej w kinie Helios, repertuar Kina Helios w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.