Planeta Singli 3 w kinie Helios!

07.02.2019   Autor: Redakcja

Kino to uniwersalny i sprawdzony sposób na walentynkowy wieczór. Helios przygotował premierę filmu, który idealnie oddaje walentynkowy klimat. Trzecia część znanej komedii „Planeta singli” to tylko jedna z propozycji kinowych w najbliższym tygodniu.

W piątek ukaże się trzecia część perypetii bohaterów, których połączyła aplikacja randkowa. W „Planecie Singli 3” Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Premierowo również animacja „Lego Przygoda 2”. Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

A w walentynki premiera zapowiadanego od dawna filmu przygodowego: „Alita: Battle Angel”. Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (dwukrotny laureat Oscara Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości.
Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości – posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać.

Równie ciekawie zapowiadają się projekty specjalne. Z repertuaru Kina Na Temat film „Chłopiec z burzy”. W kinie Helios nowość: Kino Na Temat Junior. A w nim „Żubr Pompik – zestaw bajek” we wtorek o 9:30. Kino zaprasza również dzieci w niedzielę na Filmowe Poranki: A w nich „Bajeczki Maszy, cz. 3”. W ramach Kina Konesera „Vice” w poniedziałek o 18:30.
W Helios niecodziennie spektakl teatralny live w czwartek o godz. 19:00. A w nim „Psie serce – BUŁHAKOW”.

Nadal w kinie będą wyświetlane filmy: "Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Mia i bały lew”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „o psie, który wrócił do domu” oraz „Underdog”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group