W sobotę otwarte spotkanie z kibicami Polonii Piła

16.11.2018|Autor: Michał Kępiński

Polonia Piła organizuje otwarte spotkanie z kibicami. Będzie możliwość zadania pytań czy rozmowy z zawodnikami i działaczami klubu. Niebawem ruszy także sklep z gadżetami.

– Obiecaliśmy spotkanie po zakończeniu sezonu, żeby powiedzieć o przyszłości, co zamierzamy zrobić. Mówiliśmy wcześniej, że takie spotkanie po zakończeniu sezonu się odbędzie, żeby kibice mogli zadać pytanie odnośnie działalności klubu, odnośnie transferów zawodników. Także dotrzymujemy słowa –
zapewnia Tomasz Bartnik, prezes Polonii Piła.

Na spotkaniu, które odbędzie się w sobotę o godzinie 16.30 w Inwest-Parku w Sali Beżowej pojawią się także zawodnicy pilskiej Polonii. Do Piły prawdopodobnie przyjedzie Oskar Bober, który od następnego sezonu będzie ścigał się po owalu na Bydgoskiej.

W najbliższym czasie ruszy także sprzedaż klubowych gadżetów. Pojawią się między innymi rękawiczki, kurtka czy koszulka kibica. Polonia Piła nie wyklucza także uruchomienia stacjonarnego punktu w jednej z pilskich galerii handlowych.

Przeczytaj więcej o: inwest park piła, polonia piła, prezes Polonii Piła, spotkanie polonia piła, Tomasz Bartnik, W sobotę otwarte spotkanie z kibicami Polonii Piła, żużel piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • powiatowy

    WoW jestem pod wrażeniem. Nie wierzyłem w tych ludzi ale to co robią ostatnio szacunek

  • Krzysztof gustaw

    “W najbliższym czasie ruszy także sprzedać klubowych gadżetów. W sprzedaży pojawią się między innymi rękawiczki, kurtka czy koszulka kibica. Polonia Piła nie wyklucza także uruchomienia stacjonarnego punktu w jednej z pilskich galerii handlowych.” I to jest to, taki punkt powinien działać już od dawna.

  • pp

    Lyager 😉