Amerykański zespół Continental w Rockopolis

16.10.2018   Autor: Redakcja
---

Amerykańska mieszanka rocka z wpływami punka, country, folku i bluesa - na żywo w Pile. We wtorek, 16 października w klubie Rockopolis koncert zespołu Continental (USA).

Continental to kolejny muzyczny projekt Ricka Bartona, założyciela i gitarzysty legendy celtic punk rocka - Dropkick Murphys. Grupę - obok Ricka Bartona - tworzą: jego syn Stephen (gitara basowa), Connor Colbert (perkusja) oraz Dave DePrest (gitara).

Zespół Continental gra jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka z wyraźnymi wpływami punka, country, folku i bluesa. Continental jest dziełem ludzi rock and rolla. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych rockmanów członkowie Continental, aby związać koniec z końcem i co najważniejsze, aby utrzymać zespół i muzyczną produkcję, malują domy, gdy nie są w trasie koncertowej.

Rick Barton spędził ostatnich kilka lat pracując nad swoim obecnym albumem i pracą w zespole Continental. Zespół połączył siły z wytwórnią z North Caroline - Rusty Knuckles Music, aby wydać swój nowy album "Home on the Range". Album jest mieszanką surowej ale wyrafinowanej, czystej ale mocnej, różnorodnej i udoskonalonej wersji rock and rolla, której można się spodziewać po Continental.

Continental w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - we wtorek, 16 października o 20.00. Bilety: 20/25 złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group