Asta Video Fest

PTPS zaprezentował skład

13.10.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

Enea PTPS Piła pokazał się kibicom. W auli pilskiego PWSZ-u, odbyła się prezentacja drużyny oraz koncert zespołu Contra Mundum. W porównaniu do poprzedniego sezonu, skład został diametralnie zmieniony.

- Myślę, że mamy w drużynie ciekawe połączenie doświadczenia z młodością. Do klubu przyszło wiele zawodniczek z całej Polski, które chcą pracować i pokazać się z dobrej strony. Dobra zabawa i pokazanie świetnej siatkówki to cel każdej drużyny. Zobaczymy na co nas stać, codziennie ciężko trenujemy i robimy postępy, a przed nami jeszcze sparingi. Teraz jest chyba trochę za wcześnie, żeby deklarować jak daleko możemy zajść w nadchodzącym sezonie - mówi Guillermo Naranjo Hernandez, nowy trener Enei PTPS-u Piła.

Przed zbliżającym się sezonem, zespół został mocno przebudowany. W klubie zostały tylko Anna Stencel i Anna Pawłowska. Wśród nowych zawodniczek są między innymi reprezentantka Grecji Olga Strantzali oraz wracająca po 8 latach do Piły Klaudia Kaczorowska. Nowy jest także sztab szkoleniowy, a trener Guillermo Hernandez jest także selekcjonerem reprezentacji Grecji. Przed pilankami intensywny weekend. Wczoraj w Pile rozpoczął się turniej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Enea PTPS mierzy się z drużynami z Kalisza, Polic i Łodzi. Za to rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet startują 3 listopada. W pierwszej kolejce pilanki podejmują drużynę Grot Budowlanych Łódź.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group