Były starosta z Czarnkowa wraca do gry wyborczej

03.09.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

Wiesław Maszewski wraca do politycznej gry. Były starosta czarnkowsko-trzcianecki został liderem Komitetu Wyborczego „Aktywni w Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim”, który przedstawił właśnie swoich kandydatów. Dla samego Maszewskiego to powrót do polityki po kilku latach przerwy.

- Od 90' roku byłem w samorządzie. Byłem radnym, przez 20 lat na stanowiskach etatowych w powiecie, trzy kadencje starostą. Jak się robi coś, co się lubi, to nie da się z tego tak do końca wyzwolić. Jeszcze jak obserwuję co się dzieje, a w moim przekonaniu można było niektóre rzeczy zrobić lepiej. Mam trochę odmienne spojrzenie na problemy powiatu. Oczywiście, analizowałem to, konsultowałem z rodziną i zdecydowałem się wystartować - mówi Wiesław Maszewski, lider Aktywnych w Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim.

Na radnego do Rady Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Na spotkaniu z mediami lider i kandydaci „Aktywnych” mówili o swoich pomysłach na zmiany w powiecie. Wśród propozycji, mówiono między innymi o inwestycjach drogowych, szpitalach powiatowych, oświacie oraz gospodarce.

„Aktywni” chcą także zachęcić młodych ludzi do pozostania w powiecie. Wśród przedstawionych kandydatów, jest między innymi burmistrz Krzyża, Zygmunt Jasiewicz.​

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group