PiS startuje z kampanią

26.08.2018   Autor: Artur Maras
---

Prawo i Sprawiedliwość chce zawalczyć w nadchodzących wyborach o samorządy. Proponują więc ich rozwój poprzez duże i strategiczne inwestycje. Taki program został przedstawiony także dla Wielkopolski. Mowa w nim m.in. o S11 oraz nowym moście na Noteci.

- Najważniejsze inwestycje będą dotyczyć naszego regionu, regionu pilskiego. Kontynuujemy nasze zapowiedzi ponieważ Prawo i Sprawiedliwość koncentruje się na merytorycznym programie. Proszę zwrócić uwagę, ze nasi konkurenci przede wszystkim wymieniają się inwektywami, niekiedy obrażają także nas. My natomiast koncentrujemy się na propozycjach merytorycznych i tym chcemy wygrać wybory samorządowe - mówi Marcin Porzucek, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Najważniejsze obiecywane inwestycje w regionie, które wymienia poseł Marcin Porzucek to przede wszystkim droga S11 oraz obwodnica Łobżenicy, Trzcianki czy Rogoźna. Mowa tu także o budowie mostów w tym tego na Noteci na ternie gminy Czarnków. PiS przedstawia w swoim programie także pieniądze na dostęp do Internetu oraz kształcenie kompetencji cyfrowych mieszkańców Wielkopolski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group