Skradziono ławki ze ścieżki prowadzącej na Płotki

18.08.2018   Autor: Artur Maras
---

Dwie ławki zostały skradzione z trasy rowerowej na Płotki. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców. Niestety tego typu łatwym łupem złodziei staje się coraz więcej publicznego mienia.

Dwie nowe ławki zginęły przy ścieżce rowerowej prowadzącej na Płotki. Znajdowały się one pośrodku trasy wiodącej na popularne miejsce wypoczynku wielu pilan. Złodzieje połakomili się tylko na nie, w spokoju zostawiając rowerowe stojaki i kosz na śmieci. W tym miejscu nie ma miejskiego monitoringu dlatego policjanci w ustaleniu sprawców o pomoc proszą pilan.

- Policjanci wykonują wszelkie niezbędne czynności procesowe, natomiast dodatkowo apelujemy do mieszkańców Piły, powiatu pilskiego, jeżeli ktoś posiada taką wiedzę może był świadkiem tego zdarzenia o to aby zgłosił się do nas do komendy - mówi podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik pilskiej policji.

Wzdłuż oddanej po remoncie pod koniec ubiegłego roku trasy zostało jeszcze kilka ławek. Pozostaje mieć nadzieje, że będą służyć swoją gościnnością głównie korzystającym z tej trasy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group