Wakacyjny rozkład jazdy

30.06.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Miejski Zakład Komunikacji w Pile wprowadza wakacyjny rozkład jazdy. Zmieni się częstotliwość kursowania, niektóre autobusy pojadą inną trasę, a część na wakacje zupełnie zniknie z rozkładu jazdy.

Zmiany na wszystkich liniach, także prosimy pasażerów o to, aby dokładnie prześledzili rozkłady jazdy. Te rozkłady jazdy są już dostępne na stronie internetowej, tak jak zawsze mamy stały wykaz linii, a pod spodem mamy rozkłady, które będą obowiązywały od niedzieli, czyli od 1 lipca. Nie zmieni się tylko linia numer 6,8 i linia 50. Zawieszamy natomiast linię 10,11 i linię K do Kaliny. - tłumaczy Anna Kujawa – rzecznik prasowy MZK w Pile

Na wakacje całkowicie zawieszone zostaną także kursy autobusów szkolnych 2 bis, 3 bis, 17 bis i 50 bis. Z powodu mniejszej ilości pasażerów rozkład jazdy zostanie dostosowany do zapotrzebowania, a więc zmieni się częstotliwość kursowania. Dodatkowo do końca sierpnia autobusy linii numer 17 nie będą dojeżdżały do ul. Młodych. Wszystkie „17”-stki jadące z Motylewa kończyć będą trasę na placu Zwycięstwa.

MZK uruchomił także specjalną linię na Płotki. Autobusy oznaczone literą „P” kursują z placu Zwycięstwa cztery razy dziennie. Od 1 lipca codziennie będzie również kursował tramwaj wodny Gordalina. Wakacyjny rozkład jazdy będzie obowiązywał od 1 lipca do 31 sierpnia. Szczegółowe informacje i rozkład jazdy na stronie internetowej pilskiego MZK.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group