RCK w Pile szuka artystów

11.06.2018   Autor: Artur Maras
---

Aktorzy i wokaliści pilnie poszukiwani. „Pociąg do Wolności. Powróćmy jak za dawnych lat.”- taką nazwę nadano spektaklowi teatralno-muzycznemu przygotowywanemu na rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Będą w nim mogli wziąć udział także mieszkańcy. Wystarczy przyjść na casting. Pierwszy już 13 czerwca w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

- Zapraszamy osoby, które czują w sobie powołanie do bycia w przestrzeni aktorskiej, które zechcą w tym przedsięwzięciu zabłysnąć talentami aktorskimi i też nie mamy tu ograniczenia wiekowego. Zapraszamy młodych aktorów, starszych aktorów. To, czego potrzeba, abyśmy mogli poznać umiejętności, to przygotowanie dowolnego fragmentu utworu literackiego. Będzie to albo wiersz, albo fragment prozy - mówi Ewelina Wyrzykowska z Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

" target="_blank">


Poszukiwani są także wokaliści. Przesłuchania odbędą się w Regionalnym Centrum Kultury. Pierwsze już 13 czerwca. Potrwają one od godz. 9.00 do 15.00. Kolejna szansa aby stać się częścią tego wyjątkowego spektaklu będzie 16 czerwca. Wtedy to w sobotni dzień przesłuchania trwać będą od godziny 10.00 do 15.00. Dokładny regulamin znajduje się na stronie RCKu.
Sam spektakl zostanie wystawiony przy Dworcu Głównym w Pile 13 września. Wtedy to na stację wjedzie zabytkowy parowóz, a wyłonieni w castingach aktorzy i piosenkarze zaprezentują widowni spektakl nawiązujący do lat 20 i 30., który dla mieszkańców ma być żywą lekcją historii...

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group