„Podatek od miłości” w Salonie Kulturalnym TV ASTA

29.05.2018   Autor: Artur Maras
---

„Podatek od miłości” zostanie przedstawiony w najbliższą środę, na pierwszym w tym roku Salonie Kulturalnym. Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z Michałem Czarneckim – aktorem znanym z wielu ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. A w nowej roli, czyli prowadzącej salon zobaczymy dziennikarkę TVN Kingę Burzyńską.

Salon organizuje TV ASTA oraz Regionalne Centrum Kultury w Pile.

- Salon w odświeżonej formule, przede wszystkim z nową prowadzącą Kingą Burzyńską, dziennikarką telewizji TVN a jej pierwszym gościem będzie aktor Michał Czernecki, który znany jest m. in. z komedii romantycznej „Podatek od miłości”, którą będzie można obejrzeć tuż przed spotkaniem o godz. 18.00 a samo spotkanie rozpoczynamy o godz. 20.00 - zachęca Patrycja Jankowska z TV ASTA.

„Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o uczuciu, które można znaleźć wszędzie, nawet w Urzędzie Skarbowym. W nim właśnie pracuje zachowawcza Klara graną przez Aleksandrę Domańska, która poznaje pełnego uroku oszusta podatkowego. W tę rolę wciela się właśnie Michał Czernecki. I jak to w filmach bywa losy tej dwójki mocno się komplikują, a zakończenie nie jest wcale takie oczywiste.

Po projekcji filmu rozmowa z aktorem. Poprowadzi ją dziennikarka TVN Kinga Burzyńska - z wykształcenia teatrolog. Bilety na Salon Kulturalny można jeszcze kupić w Regionalnym Centrum Kultury. Pierwsza retransmisja ze spotkania z aktorem już w ten weekend oczywiście na antenie TV ASTA

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group