Podwójna rezygnacja

26.05.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

Przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie rezygnuje ze swojej funkcji. Krzysztof Żelichowski zadecydował się także opuścić klub radnych „Zadbajmy o Złotów”. Czy to element kampanii wyborczej?

Zbliżają się wybory. Mieliśmy kilku kandydatów, rozmowy trwały dosyć długo. Pewne osoby się zdeklarowały, że będą startować i je poparliśmy. Raz jedna osoba, raz druga osoba i wyglądało to trochę niepoważnie i przestało mi się podobać. Coś zaczęło pękać trochę wcześniej, nie zawsze się dogadywaliśmy. - mówi Krzysztof Żelichowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie

W efekcie pozostali radni z klubu „Zadbajmy o Złotów” wycofali swoje poparcie dla Krzysztofa Żelichowskiego. Przewodniczący Rady Miejskiej ma złożyć rezygnację na poniedziałkowej sesji. Rada ma później 30 dni na jej przyjęcie lub odrzucenie. Krzysztof Żelichowski wyklucza dołączenie do już istniejących ugrupowań politycznych. W najbliższych wyborach do Rady Miejskiej wystartuje sam lub w utworzonym przez siebie nowym klubie. Krzysztof Żelichowski funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej pełni od listopada 2014 roku, czyli od początku bieżącej kadencji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group