Ruszają Agrotargi

21.04.2018   Autor: Artur Maras
---

Pilska Wyspa na dwa dni zmieni się nie do poznania. Wszystko to za sprawą kolejnej edycji pilskich Agrotargów. Na przybyłych będą czekać tysiące kwiatów, drzew i krzewów oraz wesoła muzyka i liczne atrakcje. Na licznych stoiskach będzie można także zakupić ogrodowe rośliny oraz obejrzeć najnowszy sprzęt rolniczy.

- Ciekawy program artystyczny to jest oczywiście wartość taka dodana do tego podstawowego czym jest oferta ogrodnicza, rolna bo to jak co roku, będzie dominować na Agrotargach, czyli będziemy mogli się dowiedzieć o uprawach, o nawożeniu, o sprzęcie, o nowościach ale też za sprawą Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego o zmianach w prawie. Myślę więc, że warto wybrać się na spacer rodzinny - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

" target="_blank">

Agrotargi rozpoczną się na pilskiej Wyspie w najbliższą sobotę o godz. 11. Część programu tegorocznych targów poświęcona jest najmłodszym. Organizatorzy przygotowali m. in. wiejską zagrodę ze zwierzętami oraz warsztaty kulinarne. Goście będą mogli także wziąć udział w warsztatach florystycznych i posłuchać folkowej muzyki. Imprezę poprowadzi znany z ogólnopolskiej telewizji Dominik Strzelec oraz Witold Czuksanow – znany pasjonat branży ogrodniczej. W trakcie Agrotargów stowarzyszenie ProSenior zorganizuje zbiórkę datków dla rodziny Szałowińskich, starszego małżeństwa z Piły, które w pożarze straciło dobytek całego życia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group