IX Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

05.04.2018   Autor: Artur Maras
---

W najbliższy piątek rozpoczną się IX Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Cześć edukacyjna w piątek, a część poświęcona pracy i karierze w sobotę. W tym roku nowością będzie sobotnia strefa związana z mieszkalnictwem.

- Chcemy specjalistom, którzy rozważają rozpoczęcie kariery zawodowej w Pile bądź rozważają pozostanie przekonać ich do pozostania w mieście. Pokazać gdzie można zamieszkać, w jaki sposób można nabyć mieszkanie, jaka jest aktualna oferta, ale również co przed nami. Jakie tereny uruchamia miasto, nad czym pracują developerzy, czyli wszystko to co w obszarze mieszkaniowym dzieje się w Pile dzisiaj i czego możemy się spodziewać jutro, za rok i w kolejnym najbliższym czasie - tłumaczy Beata Dudzińska, zastępca prezydent Piły.

Piątkowe targi dedykowane są uczniom. To tu na kilkudziesięciu stoiskach młodzież będzie mogła zapoznać się z oferta szkół czy podpatrzeć z jakim zawodem warto wiązać swoją przyszłość. Rozpoczęcie w piątek o godz. 10.00

Drugi dzień to targi pracy dedykowane wszystkim tym, którzy szukają zatrudnienia, chcą zmienić obecną pracę lub na rynek pracy dopiero wkraczają. W sobotę swoje propozycje przedstawią pracodawcy z całego regionu. Będzie można zapoznać się także z obecnym rynkiem mieszkaniowym. Nie zabraknie także warsztatów i spotkań z praktykami biznesu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group