Na występ Krzysztofa Daukszewicza pójdą...

12.01.2018   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 20 stycznia o godzinie 19.00 w pilskim RCK ze swoim autorskim programem “Nareszcie w Budapeszcie” wystąpi Krzysztof Daukszewicz. Z tej okazji do wygrania były dwie podwójne wejściówki na występ satyryka.

Na konkursowe pytanie prawidłowo odpowiedzieli i mieli szczęście w losowaniu Grzegorz Przydacz i Małgorzata Groch. Zwycięzcom gratulujemy.

“Nareszcie w Dudapeszcie” to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski. Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku “Przegląd”. Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” w 2009 r.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group