Made in Piła - nowa marka promująca lokalność

29.11.2017   Autor: Artur Maras
---

Made in Pila – to nowy projekt Urzędu Miasta, dzięki któremu będą promowani lokalni przedsiębiorcy i ich produkty. Miasto zamówiło również pamiątki, które mają kojarzyć się z Piłą. Wszystko to będzie można kupić w kilku miejscach miasta.

- Będziemy sprawdzali, weryfikowali czy produkty, które znajdują się na pilskiej półce spełniają nasze oczekiwania, ponieważ tak jak państwo widzą one są wysokiej jakości. Dodatkowo będziemy zachęcać producentów do tego, żeby chcieli uczestniczyć w tym i żeby prezentowali swoje towary na naszej półce - przekonuje Edyta Musiał, prezes Inwest-Parku.

Począwszy od kubków, puzzli czy kalendarzy z ławeczką Staszica i zdjęciami starej Piły, poprzez ekologiczne torby wykonane przez jedną z pracowni krawieckich po wysokiej jakości oleje zimnotłoczone do spożycia.

Wszystko ma kosztować od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Obecnie przygotowano ofertę świąteczną, jednak to co będzie znajdować się na pilskiej półce, ma zmieniać się regularnie, a oferta z czasem, przy zainteresowaniu klientów zostanie poszerzona. Jeden z regałów z tymi nietypowymi pamiątkami stoi przy kawiarni na dworcu PKP, drugi w Inwest-Parku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group