Otwarto punkt Platformy Pracy w Inwest-Parku

24.11.2017   Autor: Artur Maras
---

Praca czeka na Ciebie! Takim hasłem Urząd Miasta w Pile i Inwest-Park chce zachęcić osoby bezrobotne i planujące zmienić swoje dotychczasowe miejsce pracy do odwiedzenia otwartego wczoraj punktu Platformy Pracy, gdzie będzie można znaleźć zatrudnienie ale nie tylko.

- Targi pracy służą głównie pracodawcą. To oni się na nich promują, a te spotkania będą głównie służyły przyszłym pracownikom. Czasami przychodzą i chcieliby na miejscu porozmawiać z psychologiem czy napisać dokument. Być może uzyskać wsparcie finansowe, stąd wszyscy tutaj jesteśmy do państwa dyspozycji - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

W każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7.30 do 15.30 w Inwest-Parku będą odbywać się dyżury Platformy Pracy. W ich trakcie pracownik Inwest-Parku przedstawi aktualne oferty pracy w mieście czy pomoże napisać CV.

Dodatkowo w każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 14.00 do 15.30 bezpłatnym wsparciem służyć będą psycholog, prawnik, księgowy, przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, WARP-u oraz zaproszeni przedsiębiorcy.

Obecnie Platforma Praca ma do zaoferowania ponad 147 ofert pracy. Pierwszy dyżur ekspertów odbędzie się 30 listopada.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group