Tak się bawiliście w miniony weekend – FOTORELACJA

28.08.2017|Autor: Redakcja

Koncertowo, sportowo i atrakcyjnie. Tak minął weekend mieszkańcom Piły. Było coś dla miłośników sportów, nawet tych ekstremalnych oraz motoryzacji, w tym także tej militarnej.

W niedzielę na placu Zwycięstwa odbył się II Piknik Militarny z okazji Święta Wojska Polskiego oraz Dnia Lotnictwa. Po zakończeniu części oficjalnej pod Pomnikiem Lotnika, prowadzeni przez orkiestrę, przemaszerowaliśmy na Plac Zwycięstwa. Był, koncert, wspólne śpiewanie i zabawy z harcerzami, wystawa sprzętu wojskowego.


fot. Urząd Miasta w Pile

W sobotę na placu Staszica pilanie bawili się na koncercie Lato #naMAXXXa w wykonaniu Patrycji Markowskiej, Rudnika i zespołu LORD.


fot. RCK w Pile

Pilscy motocykliści pożegnali lato. KTM Husaria Piła wspólnie z zaprzyjaźnionymi motocyklistami z Piły i regionu oraz Grupa BMW PIŁA przejechali z rykiem silników przez miasto.


fot. Urząd Miasta w Pile

W sobotę odbył się też X Dętkospływ Gwdą. Jedyna taka impreza w kraju przyciągnęła uczestników z całej Polski. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych przebrań.


fot. Urząd Miasta w Pile

„Biegaj z nami 2017”, czyli Pilski Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego na Staszycach. Pierwszy na mecie był Adrian Wyrzykiewicz, na co dzień reprezentant pilskiej „Gwdy”. Za nim dotarło 185 kolejnych biegaczy oraz 27 chodziarzy. Kolejny etap „Biegaj z nami 2017” już 9 września w Mirosławiu Ujskim.


fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Przeczytaj więcej o: Biegaj z nami 2017, Grupa BMW PIŁA, II Piknik Militarny piła, KTM Husaria, patrycja markowska piła, Patrycja Markowskiej, Tak się bawiliście w miniony weekend - fotorelacja, Tak się bawiliście w miniony weekend - fotorelacje, X Dętkospływ

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Luna

  Zamiast zrobić jeden duży piknik na lotnisku z przejażdżkami i koncertami to mieliśmy mszę z BMW na gwardii i biesiadę na trawniku w mieście

  • :)

   Na stadionie były tłumy droga J.

   • żenada

    bo podobny wszyscy pracownicy powiatu dostali nakaz bycia i wszyscy się bali nie przyjśc

  • Grajux

   Zamiast walki powiatu z gminą i odwrotnie może zaczęli by pracować dla ludzi a nie dla własnego wizerunku. Zapewne nie wiemy ile zaprzepaszczone jest przez rywalizację między Gminą a Powiatem. Bo się dogadać nie mogą dla dobra wspólnego tylko każdy myśli o sobie. I żeby ktoś mi nie pisał, że oskarżam tylko jedną stronę. Bo tutaj wina leży po obu stronach.