Zlikwidowali plantację narkotyków

16.07.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Niemal milion złotych, tyle była warta marihuana uprawiana przez dwóch mieszkańców gminy Trzcianka. Trzcianeccy policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich.

Na tej plantacji policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc pięćdziesiąt krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, zabezpieczono też ponad cztery kilogramy gotowego już suszu, gotowego narkotyku. Oprócz tego cały sprzęt, profesjonalny sprzęt do uprawy tych konopi również został przez policjantów zabezpieczony. - mówi st. asp. Wojciech Michałkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie

Trzcianecka policja, przy współpracy z policjantami z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 56 i 42 lat, którzy prowadzili na terenie prywatnej posesji w Trzciance plantację konopi indyjskich. Młodszy z zatrzymanych mężczyzn był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Mężczyźni na wniosek prokuratora rejonowego zostali osadzeni w tymczasowym areszcie. Za zarzucane im czyny grozi im po 8 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group