Od dziś wakacyjne zmiany w ramówce

26.06.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym od poniedziałku 26 czerwca zmienia się ramówka TV ASTA. Część programów zniknie z anteny, ale pojawią się też nowości.

Od 26 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów.

- Z ramówki zniknie: Tempo, Motowizja, Tajemnice Historii, Metamorfozy, Reporterzy, Zielona Konewka czy Rozkład Jazdy. Jednak w wakacyjnej ramówce pozostanie część popularnych programów, między innymi: Cuda Regionu, Przegląd Rolniczy czy Magazyn Żużlowy - wymienia Patrycja Jankowska, manager ds. operacyjnych TV ASTA.

Dni i godziny premier poszczególnych programów pozostają bez zmian. Na widzów czeka też niespodzianka. Wraca program Wakacyjna plaża, w którym Patrycja Jankowska z Piotrem Belakiem rozmawiać będą z dwójką wyjątkowych gości. Premiera programu we wtorek 11 lipca o godzinie 20.00.

Forma i długość Informacji na żywo pozostaje bez zmian, zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.00.

Nowa, jesienna ramówka TV ASTA już od 4 września!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group