Salon Gospodarczy - weź udział w debacie!

12.06.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Już jutro odbędzie się Salon Gospodarczy TV ASTA, którego tematem będzie sytuacja pilskiego szpitala. Zapraszamy do oglądania TV ASTA we wtorek o godz. 18.00.

Losy Szpitala Specjalistycznego w Pile od dawna budzą ogromne emocje wśród lekarzy, pielęgniarek, polityków i zwykłych pacjentów. Tym razem jednak sytuacja tej placówki zrobiła się na tyle poważna, że 17 maja powołano Komitet Obrony Szpitala i Jego Pacjentów.

Goście salonu - władze powiatu, członkowie komitetu, radni, parlamentarzyści oraz przedsiębiorcy z naszego regionu – zajmą się przyszłością pilskiego szpitala. Podczas spotkania, które nosi nazwę „Co dalej z pilskim szpitalem?” będzie można również usłyszeć głos eksperta organizacji kompleksowej ochrony zdrowia prof. Jarosława J. Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali oraz wiceprzewodniczącego platformy zdrowie Pracodawców RP.

Salon Gospodarczy jest cyklicznym przedsięwzięciem, organizowanym przez TV ASTA. Poruszane są w nim ważne społecznie zagadnienia gospodarcze i społeczne w kontekście lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Do udziału w dyskusji zapraszani są przedstawiciele różnych środowisk – gospodarczych, społecznych, samorządowych i parlamentarnych. Polemika ma na celu wywołanie dyskursu publicznego, który przełoży się na konkretnie działania.

Biorąc pod uwagę fakt, że sytuacja szpitala jest niezwykle ważnym tematem dotyczącym Piły - wyjątkowo zapraszamy do udziału w wydarzeniu 8 mieszkańców. W związku z tym ogłaszamy konkurs dla pilanek i pilan. Osiem pierwszych osób, które wyśle mail na adres kontakt@salongospodarczy.pl w temacie wpisując "Salon Gospodarczy" otrzyma wejściówki na jutrzejszy Salon Gospodarczy, który odbędzie się w hotelu Forma w Pile.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 18.00. Zapraszamy na transmisję „live” w TV ASTA oraz na stronie internetowej www.tvasta.pl.

W związku z transmisją salonu premierowa emisja Kuriera Wałeckiego odbędzie się o godz. 21.30, a programu W szerszym kontekście o godz. 22.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group