Martwy płód w przepompowni ścieków

29.05.2017   Autor: AK
---

Płód dziecka znalazł w poniedziałek pracownik przepompowni w Złotowie. Podczas wykonywania pracy zauważył martwe ciało na kratownicy.

Policja w Złotowie otrzymała sygnał o tym makabrycznym odkryciu w poniedziałek około godz. 13.30. Pracownik przepompowni ścieków przy ul. Powstańców, podczas czyszczenia kratownicy zauważył płód dziecka. Wiek płodu oceni biegły. Policja zabezpieczyła ciało do badań sekcyjnych, które odbędą się w środę. Na razie nie podano płci dziecka.

- Na miejscu pracowała pod nadzorem prokuratora grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci przesłuchali pracowników przepompowni i zabezpieczyli wszelkie materiały dowodowe - informuje sierż.sztab. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji.

Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Złotowie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dziecko było już w pełni wykształcone, mógł to być 5 miesiąc ciąży. Płód został wrzucony prawdopodobnie do studzienki kanalizacyjnej.

Policja apeluje, aby osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć na ten temat zgłaszały się na komendę w Złotowie. Każdy sygnał będzie wnikliwie sprawdzany.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group