Oddział ZUS niebawem w Trzciance

02.04.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

W Trzciance powstanie punkt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wcześniej podobny punkt składania zeznań podatkowych uruchomił Urząd Skarbowy. Jeśli mieszkańcy Trzcianki będą z nich korzystać, to niewykluczone, że za rok w ich miejsce powstaną w pełni funkcjonujące placówki.

- W 2011 roku została podjęta inicjatywa przez wiceprzewodniczącego rady, pana Witolda Perskiego o utworzenie punktu ZUS-u w Trzciance. W tamtym czasie czasu tej sprawy nie udało się nam załatwić, natomiast w tym roku podjąłem ponownie decyzję o wszczęciu procedury pozyskania urzędu skarbowego jak i tez punktu ZUS-u na terenie naszego samorządu. - mówi Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki

Po 5 latach udało się. W Trzciance od początku lutego w budynku siedziby Trzcianeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ulicy Żeromskiego 15 funkcjonuje punkt Urzędu Skarbowego. Tam interesanci mogą między innymi do końca kwietnia rozliczać PIT-y. W tym samym miejscu pojawi się także punkt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Biuro będzie otwarte od 5 kwietnia. Pobierać i składać druki będzie można w każdą środę od godziny 8.00. Z poważniejszymi sprawami nadal trzeba będzie jeździć do urzędów w Czarnkowie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group