Borys Budka w Pile

02.12.2016   Autor: Artur Maras
---

Poseł Borys Budka był gościem Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Były minister sprawiedliwości w rządzie PO rozmawiał na temat Trybunału Konstytucyjnego. Nie omieszkał także podsumować roku rządów Prawa i Sprawiedliwości.

- Wszystkie wskaźniki ekonomiczne lecą na łeb na szyję. Zwolnienie wzrostu Produktu Krajowego Brutto w czwartym kwartale jest bardzo duże a spadek inwestycji największy od trzech lat. Wyparowało z giełdy dziewięćdziesiąt miliardów złotych, tylko dlatego, że rządzą nami nieudacznicy, więc trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Jeszcze nikt nigdy w tak krótkim czasie nie zniszczył tak wiele w dobrze rozwijającym się kraju - mówi Borys Budka

Platforma Obywatelska w kwietniu zainaugurowała spotkania Pilskiego Klubu Obywatelskiego. Gośćmy byli już Bartosz Arłukowicz, Zbigniew Pawłowicz czy Leszek Wojtasiak. Tym razem w Pile pojawił się Borys Budka, były minister sprawiedliwości, a od 2016 roku wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. Poseł skomentował spór jaki toczy się wokół Trybunału Konstytucyjnego, a proponowaną przez PiS ustawę ws. statusu sędziów nazwał jedną wielką mistyfikacją.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group