Studio K2 wyznacza nowe zadania prezydentowi Piły

01.12.2016   Autor: a.wasilenko
---

Już po raz kolejny prezydent Piły na jeden dzień zamieni Urząd Miasta na pracę w jednej z pilskich firm. W tym roku będzie to Studio K2. Jakie zadania czekają na prezydenta? Plan dnia w Studio K2 został przedstawiony na konferencji prasowej, która odbyła się 1 grudnia w Urzędzie Miasta. 

Od kilku lat w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pile można wylicytować dzień pracy prezydenta. Do tej pory Piotr Głowski przepracował po jednym dniu w Browarze Czarnków, firmie Pellas X i ABC Apartamenty a także w TV ASTA. W tym roku licytację wygrało Studio K2. Kwota jaką zapłaci za dzień pracy Piotra Głowskiego wyniosła ostatecznie 2 860 zł i w całości została przekazana na konto WOŚP.

Dzień pracy prezydenta w K2 został wyznaczony na wtorek, 6 grudnia. Tego dnia na prezydenta czeka wiele wyzwań, o których opowiadali zaproszeni na czwartkową konferencję właściciel K2 Krzysztof Rauhut oraz Angelika Demeszuk z działu marketingu firmy.

- Uchylimy dzisiaj rąbka tajemnicy, że jednym z zadań prezydenta będzie wyprodukowanie rzeczy, które zostaną przekazane na licytację 15 stycznia w obu sztabach w Pile, na Żeromskiego i w Regionalnym Centrum Kultury, więc już teraz zachęcamy do licytacji - mówił Krzysztof Rauhut, właściciel Studio K2.

Dzień pracy prezydenta w K2 zostanie zrealizowany prawie po rocznej przerwie od wygrania licytacji przez firmę. Ma to na celu przypomnienie o zbliżającym się wielkimi krokami kolejnym, już 25. finale WOŚP. Dzień pracy prezydenta zbiega się także z otwarciem nowej marki - drukarni online K2 Print.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group