Targi pracy w Inwest-Parku w Pile

05.10.2016   Autor: Jakub Sierakowski
---

W najbliższy piątek i sobotę w Inwest-Parku w Pile, odbędą się VI Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Swoją ofertę prezentować mają okoliczni przedsiębiorcy. Obecni mają być również pracownicy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz trenerzy personalni, którzy poprowadzą warsztaty.

Targi podzielone są na dwa dni. Dzień pierwszy, czyli piątek przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów oraz studentów, którzy będą dopiero wkraczać na rynek pracy w perspektywie kilku lat. Będą mogli skorzystać z warsztatów trenerów personalnych oraz porozmawiać z doradcami zawodowymi, który mają pomóc w wyborach dotyczących szkół, czy kierunków studiów.

Drugi dzień to oferta przede wszystkim dla osób, które są już aktywne na rynku pracy i szukają sposobów na zawodowy rozwój lub zmianę ścieżki kariery. Odbędą się warsztaty, mające na celu aktywizację zawodową osób 45+, a doradcy zawodowi mają pomagać przy tworzeniu własnego CV.

Ponadto powstanie Strefa Kariery, która ma być przeznaczona dla osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej.

W trakcie obu dni trwania targów, prezentowane będą warsztaty przedstawicieli studiów informatycznych UAM-u oraz firmy „Polygon” zajmującej się tworzeniem gier. Uczestnicy będą mogli również zobaczyć pokazy robotów oraz inne projekty z branży IT.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group