Asta Video Fest

Ponad 400 tysięcy na remonty w przedszkolach

30.05.2016   Autor: Redakcja
---

Ponad czterysta tysięcy złotych na modernizacje mirosławieckich przedszkoli. Prace remontowe będą prowadzone przez wakacje. W jednym z przedszkoli znajdzie się również Centrum Aktywności Lokalnej.

Prawie dwieście siedemdziesiąt tysięcy chcemy przeznaczyć na przedszkole przy Zamkowej. Remont ma dotyczyć łazienek, części instalacji elektrycznej, ale też prawie połowa tej kwoty dotyczy piwnic, gdzie chcemy ulokować nasze stowarzyszenia. Będzie to takie Centrum Aktywności Lokalnej. Liczymy, że w wakacje uporamy się z tematami przedszkolnymi a do jesieni, wczesnej zimy będziemy gotowi do uruchomienia centrum aktywności- mówi Piotr Pawlik, burmistrz Mirosławca.

Prace remontowe będą również prowadzone w przedszkolu w Mirosławcu Górnym. Tu przede wszystkim zostanie zmieniony system ogrzewania. Planowane jest odłączenie od ogrzewania wojskowego i stworzenie własnego systemu grzewczego. Koszty instalacji kotłowni, grzejników i wymiany instalacji to sto sześćdziesiąt tysięcy złotych. Dzięki temu uda się zaoszczędzić środki na ogrzewaniu.

Wszystkie prace inwestycyjne mają być przeprowadzone w wakacje.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group