Asta Video Fest

W niedzielę derby pilsko-bydgoskie

23.04.2016   Autor: Redakcja
---

Żużlowe spotkania obu Polonii w latach 90-tych były wydarzeniami, na które fani czekali przez cały sezon. Tym razem derby pilsko-bydgoskie odbędą się na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak emocji nie powinno zabraknąć.

Pilanie do niedzielnego spotkania przystąpią bez żadnych zmian w obsadzie seniorskiej względem poprzedniego meczu. Roszada ma zostać dokonana wyłącznie na pozycji drugiego młodzieżowca, gdzie Bartosza Hassę zastąpi Kacper Grzegorczyk.

Goście z Bydgoszczy w awizowanym składzie nie wystawili jeżdżącego trenera - Jacka Golloba, jednak niewykluczone, że doświadczonego zawodnika w Pile ujrzymy. Obie ekipy mają bowiem możliwość dokonania dwóch zmian. O sile bydgoskiego zespołu stanowi duet Rosjan - Andriej Kudriaszow i Wiktor Kułakow, a solidnymi zdobyczami punktowymi wspiera ich Marcin Jędrzejewski.

Pilanie obecnie przewodzą tabeli Nice PLŻ i są faworytem niedzielnego starcia, a ewentualna wygrana umocni ich na pozycji lidera rozgrywek. Początek meczu zaplanowano na godz. 13:30.

Polonia Bydgoszcz
1. Jacek Gollob
2. Andrey Kudriashov
3. Viktor Kulakov
4. Mikołaj Curyło
5. Marcin Jedrzejewski
6. Oskar Ajtner Gollob

Polonia Piła
9. Bjarne Pedersen
10. Vadim Tarasenko
11. Michał Szczepaniak
12. Norbert Kościuch
13. Patryk Dolny
14.
15. Arkadiusz Pawlak

tekst: Robert Szłapak, Victoria Piła

**

Dla wszystkich kibiców TV ASTA przygotowała niespodziankę! W trakcie meczu, w czasie przerw technicznych na profilu Facebook asta24.pl każdy będzie mógł zobaczyć co dzieje się aktualnie w parku maszyn. Dzięki nowej usłudze Facebook Live Video nasza kamera, a dokładnie smartfon, w czasie przerw będzie tam, gdzie akurat dzieje się coś ciekawego. Oprócz przerw technicznych pokażemy kibicom także co dzieje się przed rozpoczęciem meczu oraz na konferencji prasowej po jego zakończeniu.

Wystarczy wejść na profil asta24.pl na Facebooku na chwilę przed meczem, po 4, 7, 10 i 13 biegu, a także zaraz po zakończeniu meczu!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group