Pilanin i ciężarna partnerka zatrzymani za narkotyki

05.04.2016   Autor: Redakcja
---

Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Piły. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie narkotyków, a jego ciężarna partnerka była poszukiwana listem gończym.

Para została zatrzymana przez funkcjonariuszy wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Pile. - Policjanci interesowali się parą pilan już od pewnego czasu, na podstawie zebranych informacji ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków - informuje mł.asp. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Środki odurzające przechowywał w mieszkaniu na jednym z pilskich osiedli. Kryminalni zabezpieczyli ponad 30 gramów amfetaminy i marihuany. Narkotyki 34 -latek ukrywał w tapczanie. Dodatkowo w miejscu zatrzymania znaleziono sprzęt służący do porcjowania narkotyków. W mieszkaniu przebywała również 33-latka, konkubina mężczyzny. Kobieta będąca w ósmym miesiącu ciąży już od dłuższego czasu była poszukiwana przez organy ścigania. Ma na swoim koncie liczne kradzieże.

Para została zatrzymana przez pilskich kryminalnych i trafiła do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group