Skakanka z pierwszym teledyskiem!

11.03.2016   Autor: Artur Maras
---

TV ASTA wyprodukowała profesjonalny teledysk dla zespołu SKAKANKA z Wyrzyska. Była to bowiem główna nagroda w konkursie organizowanym przez naszą telewizję.

Teraz powstały videoclip będzie można obejrzeć na naszej antenie. - Prace przebiegały sprawnie. Jak na tak młody zespół była to zdyscyplinowana i sprawnie działająca grupa. Widzowie oprócz grającego zespołu w fajnej postindustrialnej przestrzeni, będą mogli zobaczyć krótką historię inspirowaną tekstem piosenki, gdzie wokalista mógł wcielić się w rolę aktorską - tłumaczy Tomasz Janczar, dyrektor Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TV ASTA

I jak w tej roli wypadł wokalista oraz reszta członków zespołu Skakanka, wszyscy fani i widzowie będą mogli obejrzeć na naszej antenie oraz w internecie. Twórczość SKAKANKI cechuje różnorodność gatunków i jak twierdzą jej członkowie zabawa muzyką. Taki też miał być tworzony teledysk. Zabawny i utrzymany w młodzieżowym stylu. Do tego miał opowiadać historię miłosną. Sceny były kręcone m.in. w jednej z opuszczonych hal na terenie miasta.
My zdradzimy tylko, że zespół był zadowolony z końcowego efektu. Sami oceńcie:

To nie ostatnie słowo TV ASTA w produkcji teledysków. W kolejce czeka zespół Qulturka.

TV ASTA dziękuje Zakładom Graficznym w Pile, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile oraz Salonowi Meblowemu Black Red White za pomoc w produkcji teledysku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group