Pilską Kartę Miejską doładujesz przez internet

01.03.2016   Autor: Artur Maras
---

Bilety MZK od dzisiaj można kupować on-line. Do zakupu biletu wystarczy komputer czy smartfone.

Zmiana ta była zapowiadana jeszcze za czasów poprzedniego prezesa. Teraz udało się pomysł zrealizować. Oferta ma być udogodnieniem dla klientów, którzy aby kupić bilet okresowy czy załadować e-portmonetkę musieli odwiedzać punkty obsługi. Od dzisiaj nie będą musieli ruszać się z domu. - Myślę, że to bardzo dobry wybór dla naszych klientów. Nasi klienci posiadający pilską Kartę Miejską i ci którzy zechcą ją aktywować, będą mieli możliwość doładowywania zakupu poprzez internet. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i zrealizować zakup - tłumaczy Tadeusz Majewski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji.

By kupić bilet przez internet wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na stronie www przewoźnika i wpisać numer karty miejskiej. Po zalogowaniu, pojawi się formularz z wyborem typu biletu i daty jego ważności. Potem wystarczy już tylko potwierdzić zakup poprzez link, który otrzymamy na naszą pocztę i zrobić przelew. Najniższa kwota doładowania to 20 zł.
To nie wszystkie zmiany. Prezes MZK chce najpóźniej do czerwca uruchomić Biuro Obsługi Klienta przy Al. Piastów, w centrum miasta.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group