GRUPA ASTA się rozrasta

13.02.2016   Autor: Artur Maras
---

Grupa ASTA, prężnie rozwijająca się na regionalnym rynku, powiększyła się o dwie nowe spółki. To ASTA UP, zajmująca się e-marketingiem i nowymi technologiami oraz ASTALOGISTICS, oferująca usługi logistyczne transportowe.

Współczesny świat nie może obejść się bez nowych technologi, dlatego też Grupa ASTA powiększyła się o nową spółkę ASTA UP. - Głównym celem biznesowym ASTA UP jest dostarczanie rozwiązań z zakresu IT do przedsiębiorstw, które chcą uczestniczyć w sprzedaży na rynkach internetowych. Budujemy sklepy internetowe, hurtownie internetowe, także współpracujemy z przedsiębiorcami na kanałach E-commerce - mówi Marcin Kowalski, prezes zarządu ASTA UP. Czyli tworzenie mobilnych aplikacji sprzedażowych, dzięki którym do zakupów różnych dóbr można wykorzystywać swój telefon czy tablet.

To nadal nowość na rynku, od której się nie ucieknie. Tak właśnie będzie wyglądać przyszłość i to wcale nie taka znów odległa, bowiem sprzedaż w internecie ustawicznie wzrasta.

Wzrasta też znaczenie logistyki, a odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku na te usługi ma być najmłodsza spółka z GRUPY ASTA, czyli  ASTA LOGISTICS. - Spółka ASTA LOGISTICS wyróżnia się na terenie północnej Wielkopolski przede wszystkim bogatym zasobem pod kątem magazynowania. Posiadamy jeden z nielicznych, dużych magazynów o powierzchni ponad 6 tys. m kw, który umożliwia wysokie składowanie. A to jest ważne w oczach klientów szczególne w branży spożywczej i przemysłowej - mówi Krzysztof Meszyński, prezes zarządu ASTA LOGISTICS.

Dowolny towar może zostać przewieziony i zmagazynowany w nowoczesnej hali, a nad całością czuwają doświadczeni logistycy, którzy od początku do końca śledzą realizację zleconych zadań. Flota kilkudziesięciu samochodów rozwozi towary nie tylko po całym kraju, ale też na świecie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Przeczytaj więcej o: grupa asta, asta up, asta logistics,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group