Znamy zwycięzcę konkursu

03.02.2016   Autor: Redakcja
---

W najbliższą sobotę w Klubie Barka wystąpi zespół Sztywny Pal Azji. Wiemy, który z naszych czytelników, wygrał bilety na koncert.

Sztywny Pal Azji to polski zespół rockowy, który największą popularność zyskał w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Początki zespołu sięgają końca 1985 roku. Na dyskografię zespołu składa się 12 albumów, ostatni wydany w 2013 roku.

Z początkiem lipca 2015 roku zespół  wznowił regularną, koncertową i wydawniczą, współpracę z Leszkiem Nowakiem - pierwszym w historii wokalistą Sztywnego Pala Azji, którego głos usłyszeć można we wszystkich przebojach pochodzących z pierwszych studyjnych płyt.

Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania jeden podwójny bilet na koncert. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi przebój nagrany przez Sztywny Pal Azji w 1987 roku będący swoistą wizytówką zespołu? - Oczywiście chodziło o utwór "Wieża radości, wieża samotności".

Prawidłowej odpowiedzi udzielił i miał szczęście w losowaniu Paweł Szybiak, który wygrał jeden podwójny bilet na koncert.

Gratulujemy!

Przeczytaj więcej o: koncert, sztywny pal azji, klub barka piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group