Sukces PRGOK!

24.11.2015   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek w Katowicach odbył się finał XIV edycji Konkursu EKOLAURY, przyznawane co roku przez Polską Izbę Ekologii.

Polska Izba Ekologii od 2002 roku organizuje Konkurs „Ekolaury”, promując najefektywniejsze działania i prace podejmowane na rzecz ochrony środowiska. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów. Podczas Gali wręczone zostały odznaczenia resortowe i wojewódzkie oraz medale Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju”.

Wśród laureatów i wyróżnionych w XIV edycji Konkursu „Ekolaury Polskiej Izby Ekologii”, w kategorii: Edukacja Ekologiczna, Ochrona Przyrody znalazł się Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, za przedsięwzięcie: "Realizacja kampanii edukacyjnych z zakresu nowego systemu gospodarki odpadami a w szczególności segregacji odpadów na terenie Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi".

Polska Izba Ekologii powstała w 1999 roku. Strategicznym celem powołania Izby jest reprezentowanie zrzeszonych w niej podmiotów - w szczególności gospodarczych - w działalności na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju na płaszczyznach: organizacyjnej, legislacyjnej, edukacyjnej i wydawniczej. Uznany w Polsce dorobek Izby to przede wszystkim osiągnięcia jej członków, a także ciał statutowych oraz licznej grupy ekspertów.

źródło:pie.pl

Przeczytaj więcej o: prgok, ekolaur, wyróżnienie dla prgok,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group