Marketowy zawrót głowy

27.10.2015   Autor: Redakcja
---

Piła zaczyna być miastem supermarketów. Jedne się otwierają, inne zmieniają właściciela i nazwę. Co nowego szykuje się teraz?

Sklepem, który  tylko mignął na handlowej mapie Piły była Czerwona Torebka. Jak szybko się pojawiła, tak szybko zniknęła. Od tego czasu budynek przy ul. Podchorążych świeci pustkami. Okazuje się jednak, że nie odszedł on w zapomnienie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, chrapkę na niedawno wybudowany sklep wielkopowierzchniowy mają dwie sieci, z których jedna jest, a druga była dostępna w Pile. Chodzi o market Mila oraz Polo Market. Mila pojawiła się na pilskim rynku w ubiegłym roku, kiedy przejęła sklep Polo Marketu właśnie oraz otwierając sklep na Zielonej Dolinie. PM zniknął z mapy Piły, ale wszystko wskazuje na to, że tylko na chwilę.

Na tym nie koniec - kilka tygodni temu otwarty został kolejny market. Dawny sklep Eco w Blaszaku przy ul. Ludowej zajął pierwszy market sieci Stokrotka.

Jeszcze przed świętami mają zostać również otwarte dwa nowe sklepy budowlane - Mrówka i Brico Marche. Ten ostatni w miejscu, w którym kiedyś było Nomi.

fot. Kamil Pohl

Przeczytaj więcej o: market, nowy market,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group