Asta Video Fest

Pół miliona widzów TV ASTA

21.09.2015   Autor: Redakcja
---

TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościła w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli TV ASTA do swojego programingu i dzięki temu może ją oglądać już pół miliona widzów.

- Posiadanie TV ASTA w ofercie programowej INEA, GAWEX, PROMAX i ANTSERWIS nie jest przypadkiem ani kurtuazją. To przede wszystkim zasługa atrakcyjnej ramówki oraz zyskującej na popularności modzie na lokalność, w tym przypadku na wielkopolską lokalność, mówi Paweł Kądziela, prezes zarządu TV ASTA. Z kolei dla naszych kontrahentów pół miliona widzów oznacza znacznie większy niż do tej pory zasięg ich przekazów reklamowych, co z pewnością przełoży się na skuteczność kampanii realizowanych za pośrednictwem naszej telewizji – dodaje Paweł Kądziela.

Wśród emitowanych programów, jak regionalne kuriery oraz Informacje nadawane na żywo trzy razy w tygodniu, w każdym dniu widzowie otrzymują najważniejsze informacje, reportaże, szersze relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych. Poza tym programy publicystyczne: Debata Polityczna, Prosto z Mostu, W szerszym kontekście i Mówią Media. W ramówce można znaleźć dobrze przyjęte przez widzów programy tematyczne i lifestylowe Porcja stylu, Kolejwizja, Karnet Kulturalny, Tempo, Motowizja, którego skalę popularności odzwierciedla pond 400 tysięcy wyświetleń na YouTube, oraz zupełnie nowy program Na zdrowie.

Uznanie wśród widzów programu historycznego Tajemnice Piły, zaowocowało wydaniem pierwszego sezonu programu na płytach blu ray.
Jakość warsztatu dziennikarskiego i postprodukcji doceniają również samorządy, biznes i politycy wybierając TV ASTA na partnera dla swoich produkcji.

Przeczytaj więcej o: TV ASTA, pół miliona,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group