Domki na Płotkach sprzedane

11.04.2015   Autor: Artur Maras
---

W siedzibie MOSiR przy ul. Bydgoskiej w Pile odbyła się licytacja części nowych domków znajdujących się na terenie ośrodka turystyczno-wypoczynkowego przy jeziorze Płocie. Choć udało się sprzedać wszystkie pięć obiektów, wielkiej batalii nie było.

- Ceny wahały się od 131 do 150 tys. czyli powiem, szczerze, uważamy to za sukces, w krótkim czasie, wielkiej reklamy nie robiliśmy a zbyliśmy te 5 domków – mówi Dariusz Kubicki, dyrektor MOSiR w Pile.

Wystawione domki były tymi największymi o powierzchni 72 metrów kw. Cena wywoławcza na każdy domek wynosiła 130 tys. zł.

Na miejscu pojawiło się kilka osób zainteresowanych kupnem. W licytacji jednak udział brały tylko 4 z nich. Ostatecznie nieruchomosci trafiły w ręce dwóch pań. Jedna zakupiła trzy domki, druga dwa. Jak zaznaczały będą je wykorzystywać do celów komercyjnych.

Licytacja kolejnych domków ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Będą to obiekty o mniejszej powierzchni stąd cena wywoławcza wyniesie 110 tys. złMOSiR na wczorajszej sprzedaży domków zarobił 699 tys. zł z czego zysk wyniósł 50 tys. zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group